Poetom Jestem!

Sztuka Słowa

Ogłoszenie


#1 2010-07-26 06:57:12

 Damian

Pisarz-Poeta Fantastyki

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 22
Punktów :   

Przedstaw się...

Przedstaw się...

Wypada zacząć:

      Witajcie moi mili , mam na imię Damian, mieszkam w Wiedniu. Mam 26 lat, obecnie pracuję jako recepcjonista w trzy gwiazdkowym hotelu. Na co dzień piszę wiersze, czasem książki, lubię też dobrą muzykę; preferuję każdą byle by się po niej dobrze czuć . Mieszkam w Wiedniu już 9 lat, więc nie chcę zapomnieć języka, szlifuję go jak mogę . Co do hobby, to poza książką lubię łowić ryby, zbierać grzyby(jak jestem w Polsce), kolekcjonować różne okazy motyli, pasikoników, much itd. W młodości miałem wielkie zamiłowanie do przyrody, obecnie nie mieszkam na wsi jak kiedyś, tutaj w mieście nie mam takich możliwości. Często tęsknię za wsią i jej urokami ^^, po latach dopiero się to docenia. Lubię też spacery po górach i pływanie. To tyle moim skromnym słowem o sobie.

Czekam na wsze wypowiedzi, zapraszam bardzo serdecznie .


http://www.serialeonline.pl/pajacyk.gif

Offline

 

#2 2010-07-29 12:21:20

 Mayu

Tworzyciel Baśni

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przedstaw się...

No to może teraz ja. Jako pierwsza dziewczyna tutaj:D

Mam na imię Gosia i mam 19 lat. Mieszkam w Lublińcu, małym miasteczku niedaleko Częstochowy. Obecnie oczekuję na początek roku akademickiego. Udało mi się bowiem dostać na Akademię Jana Długosza w Cz-wie, ponoć jest to najlepsza uczelnia w mieście. Od dwóch lat pisze wiersze. Znaczy się pisałam, teraz dzięki pewnemu blogowi zajęłam się pisaniem moich ulubionych opowiadań typu Yaoi. Są one dość ostre w niektórych momentach ale takie właśnie mają być opowiadania erotyczne. Mino tego jestem osobą dość wstydliwą... Uwielbiam muzykę, zwłaszcza rock. Ale jak to już powiedział Damian, każda muzyka ma w sobie to coś więc na moim odtwarzaczu jest pełno różnych gatunków. Kocham literaturę fantasy. Nie przepadam jednak za romanidlami typu Harlekin czy jak to się tam nazywa. Zdarza mi się wpadać w depresję podczas, których pisze mi się najlepiej. Czym się interesuję? Wszystkim i niczym. Cieszę się, że zostałam zaproszona na to forum:D Teraz muszę jszcze zrobić nam reklamę^^


Pisarz jest jak kurczak w pomarańczach. Za dużo słodyczy psuje potrawę.

Offline

 

#3 2010-07-29 15:56:48

 Damian

Pisarz-Poeta Fantastyki

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przedstaw się...

Witamy Gosiu i życzymy Ci (ja i wszyscy z forum ), wszystkiego najlepszego w nowym roku akademickim . Co do reklamy, to dobry pomysł, aczkolwiek ja nikogo nie zmuszam do forum, jak ktoś chce się "wykrzyczeć" literacko, jest zawsze mile widziany .
Zapraszam serdecznie wszystkich innych czytelników/użytkowników, do wypowiedzenia się w tym temacie, oraz samych sukcesów literackich .


http://www.serialeonline.pl/pajacyk.gif

Offline

 

#4 2010-07-29 22:33:42

 Michalius

Pisarz-Poeta Fantastyki

28815704
Call me!
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstaw się...

No to teraz moja kolej żeby nie być gorszy

No to tak... Mam na imię Michał mam 15 lat ( no niestety najmłodszy, 5 sierpnia bede mial 16
Kocham rysować, grać, i oglądać filmy. Jak widać ostatnio zainteresowałem się pisaniem opowiadań czy powieści i jak mam doła to wierszy
interesuje się głównie rysowaniem i informatyką, no żeby tworzyć jakieś fajne concept arty może do jakieś firmy jak się uda w przyszłości xD

Hmmmm i nie wiem...


Nadzieja umiera jako pierwsza.

Offline

 

#5 2010-07-30 10:53:19

 Mayu

Tworzyciel Baśni

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przedstaw się...

Wiesz w dzisiejszych czasach grafika komputerowa jak i kreacje stron internetowych są bardzo popularne i opłacalne. Jako jedno z rozszerzeń w liceum miałam informatykę ale idę w mniej prozaicznym kierunku. Germanistyka to jest to:D Jak będzie potrzeby tłumacz tego języka to zapraszam do mnie:p


Pisarz jest jak kurczak w pomarańczach. Za dużo słodyczy psuje potrawę.

Offline

 

#6 2010-08-01 12:27:29

 Ksilan

Piosenkarz

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się...

Michalius , muszę cię pocieszyć ale to ja jestem najmłodszy

Nazywam się Kamil ,  mieszkam w Częstochowie 14 lat (czyli od urodzenia ) lubię pisać książki , interesuje się mitycznymi stworzeniami , inaczej Fantasy.Lubię rysować , grać w gry komputerowe typu PES 09 , Fifa 10 itp.W wolnym czasie gram na dworze w piłkę , gram w klubie Raków Częstochowa , i ogólnie lubię wszystko co jest związane z piłką oraz szkicowaniem.Lubię się czasami pobawić w programie typu GIMP , Photoshop , ale grafikiem świetnym nie jestem.Pozdrawiam Ksilan

Offline

 

#7 2010-08-10 15:13:40

 JvZ

Nowy Czytelnik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się...

Wybaczcie, moi mili, ale to ja jestem najmłodszy ; )
Imienia swego nie zdradzę - kłóciło by się to z moim dotychczasowym postępowaniem, wybaczcie.Jestem znany w sieci jako JvZ z dopiskiem 45, 445, 455 etc. Mam 12 lat i mieszkam w Warszawie. Moim hobby jest rysowanie, tworzenie grafiki komputerowej, programowanie, czytanie książek/mang/opowiadań, pisanie, oglądanie anime, granie w gry rpg i pbf oraz przeglądanie demotywatorów czy komixxów ;3
Jestem wielkim fanem książek Andrzeja Sapkowskiego oraz J.K Rowling. Z mang i anime obecnie czytam Reborna!. Co do gier - akurat wpadło mi w łapki Neverwinter nights 2, toteż po nocach siedzę starając się przejść ją do końca. Grałem także w Wiedźmina, Fable I, stare, dobre The Sims 2 & 3, Lineage'a II, AC1 & 2...
Z pisania - lubię pisać opowiadania. Raz na jakiś czas spisuję dzieje różnych bohaterów z gry, w którą grywam wraz z przyjaciółmi na sesjach rpg.
Prawie mistrzowsko opanowałem posługiwanie się GIMPem, Photoshopa mam od niedawna i także staram się go oswoić ;3
W wolnym czasie tworzę strony internetowe(zależnie, szablony do nich albo po prostu je programuję).
Poszukuję jakiegoś dobrego, klimatycznego forum fantasy, najlepiej nie osadzonego na jun.
Jestem osobą nielubiącą wychodzić na dwór i przechodzić dystansu dłuższego niż trzy kilometry bez przerwy, a mimo to byłem na pięciu obozach harcerskich ^ ^'
Zakończę mówiąc, że uczęszczałem też na zajęcia z języka Japońskiego, aikido, oraz od przyszłego roku szkolnego zamierzam nauczyć się jeździć konno ;3

Pozdrawiam ^ ^

Offline

 

#8 2010-12-22 20:48:34

Gornak

Pisarz Fantastyki

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstaw się...

JvZ - nie, to ja jestem najmłodszy.

Mam na imię Michał, mam 11 lat. Nie lubię chodzić do szkoły, jak chyba każdy. Mieszkam w małym "zadupiu" niedaleko granicy w Dolnośląsku. Uwielbiam pisać i rysować. Mam zamiłowanie do fantastyki i uwielbiam książki Joanny Kathleen Rowling i Christophera Paoliniego. Lubię też Naruto i Naruto Shipuuden, w wolnym czasie oglądam to anime albo mangę.

Offline

 

#9 2010-12-22 22:57:46

 Damian

Pisarz-Poeta Fantastyki

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przedstaw się...

Serdecznie witamy na forum, ja jako admin życzę ci samych sukcesów pisarskich i zawsze służę pomocą .


http://www.serialeonline.pl/pajacyk.gif

Offline

 

#10 2011-06-10 17:50:56

ddd

Gość

Re: Przedstaw się...

Jestem Zenio

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.cs-gumisie.pun.pl www.death-note-pbf.pun.pl www.wshe.pun.pl www.narutoforumgramy.pun.pl